MÖBLER / Bord / Skrivbord 9535348

nr 953 5348

Skrivbord

1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 april 2015
kl 20:58:43